KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443058
nr 1544 3058
Rune Wahlström
(f. 1916)
Oljemålning, Rune Wahlström (f. 1916), blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:35:37
100 kr
150 kr